wtorek, 17 marca 2015

L'oreal Dual Styler SLEEK&SWEEK
Niedawno L'oreal wprowadził nową serię kosmetyków DUAL STYLERS, która charakteryzuje się podwójną konsystencją kremu-żelu.
 
⚓ SLEEK & SWEEK prostowanie
⚓ LISS & PUMP objętość          
⚓ BOUNCY TENDER loki           


Dziś kupiłem pierwszy z wymienionych. Wygładzanie jest priorytetem tej nowości, która ma również za zadanie ochronę przed puszeniem i zachowanie elastyczności fryzury aż do 72h. Przypomnę, że puszenie się włosów jest problemem nie tylko kobiet, które mają kręcone włosy. Jest wiele przyczyn, np. rozczesywanie mokrych włosów bądź zła dieta. Jeżeli posiadasz takie włosy lub często je prostujesz i nie lubisz przeciążonych "strąków" uważam, że produkt jest jak najbardziej dla Ciebie. Nieklejąca konsystencja, świeży zapach. 
 
SLEEK&SWEEK redukuje nadmierną objętość, przez co włosy zachowują lekkość, elastyczność i sprężystość i dlatego nie ma efektu "ciężkich" włosów. 
Produkt dobry dla włosów, które nie wymagają wielkich regeneracji i bomb witaminowych w trakcie prostowania. Nie da się go porównać do cementu z Kerastase, ale to nie znaczy, że nie będę go używał do zdrowych włosów pod prostownicę.
Stopień utrwalenia  1 
Cena    49zł                    
Pojemność   150ml          
Ocena : ♥♥♥♥♡♡damianCzesze
THESPIAN
pl.Powstańców Śl. 1lok32
Wrocław


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz