piątek, 21 marca 2014

K-pack produktem niczym z planety k-PAX.
Produkty do rekonstrukcji firmy JOICO z serii k-pack są tak niewiarygodne jak film z Kevinem Spacey K-PAX a jednak działają. Sam to sprawdziłem, zrobiłem ich tysiące i na prawdę szczerze mogę polecić. 

Cały zabieg trwa ok 30 minut i składa się on z czterech etapów.Pierwszy etap myje włosy w szamponie oczyszczającym który delikatnie rozchyli nasze łuski włosowe. Nowa formuła wzbogacona jest o peeling enzymatyczny, który również zaopiekuje się naszą skórą głowy.Każdy etap trwa ok 5 minut.

Drugi etap zakwasza włosy, przez co przywraca im odpowiednie pH i porowatość. Nasze nautralne pH to 7, a ten produkt zakwasi nasze włosy aż do 2, po to aby kolejny etap, czyli rekonstruktor za szybko nie wypłukał się z włosów.


Trzeci etap polega na intensywnej odbudowie włosów - na włosy zostaje nałożony Joico K-Pak Deep-Penetrating Reconstructor który zawiera w sobie kompleks 19 aminokwasów o różnych masach cząsteczkowych, pasujących z kertyną ludzkiego włosa. Nasze włosy zostaną zregenerwanie od rdzenia, aż po samą łuskę.
Czwarty etap zabiegu polega na intensywnym nawilżeniu, ochronie, wygładzeniu, nabłyszczeniu i dogłębnym zamknięciu łusek włosowym, dzięki czemu preparat użyty w trzecim etapie nie "wypłynie" nam z włosów. Do podtrzymania efektu polecam również kosmetyki z serii k-pack JOICO dostępne w moim salonie jak i w internecie.W skrócie opisałem zabieg bo uważam, że żadne słowa nie opiszą relaksujących zapachów kosmetyków i efektu ,a zapewniam , że efekt jest nieziemski. Zapytaj w swoim salonie o rekonstrukcję. Koszt takiego zabiegu u mnie w salonie rozpoczyna się od 80zł (przy koloryzacji). Nie polecam grupowych zakupów, ponieważ wiele salonów przelewa tańsze produkty do oryginalnych bo im się to po prostu nie opłaca. 

Cena: 220zł
Częstotliwość powtarzania: 1miesiąc
Ocena: ♥♥♥♥♥♥Tu możesz wykonać tę usługę:
DamianCzesze
ul.Cybulskiego 1
Wrocław

2 komentarze:

  1. Ciekawe informacje Dobrze widzieć o oszustwach salonów. Serdecznie pozdrawiam.
    http://balakier-style.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. ile bd kosztować zabieg na wlosch za łopatki, ktore nie sa grube? prosze o orientacyjną cenę

    OdpowiedzUsuń