wtorek, 20 października 2015

Prostownica JOICO STYLER.


To, że kocham JOICO to większość z Was wie. Tym razem firma która jest koncernem SHISHEIDO zaskoczyła mnie prostownicą która odbudowuje i chroni włosy podczas stylizacji, zachowując ich lśniący i zdrowy wygląd. Wiem, że brzmi to nieprawdopodobnie, ale tak jest. 

Już po samym opakowaniu można stwierdzić, że w środku znajduje się coś luksusowego do włosów.
W środku znajdziemy płyn K-Pak ReconstRX VaporFuel. Jest to środek, który pod wpływem wysokiej temperatury zmienia się w witaminową parę. Składnikami odżywczymi rekonstruktora są:

>antyutleniacze
>Quadramine Complex (aminokwasy)
>niezbędne kwasy tłuszczowe
>roślinne nawilżacze


Drugim przedmiotem jakim znajdziemy w pudełku jest oczywiście prostownica. Prostownica Joico Styler jest wyposażona w specjalny zbiornik który wypełniamy płynem keratynowym, opisanym wyżej. Już nie musisz się martwić o środki termoaktywny, zabezpieczające włosy przed wysoką temperaturą ( o ile nie suszysz włosów suszarką) Włosy po jednym przeciągnięciu stają się mocniejsze, gładsze, nawilżone "bombą witaminową". Dodam również, że rewelacyjnie się błyszczą i co najważniejsze, nie tracą koloru jak przy używaniu innych prostownic.
Fenomenalny efekt można osiągnąć, gdy przed prostowaniem wykonamy rekonstrukcję włosów JOICO. Zabieg ten wcześniej opisałem tutaj [klik] .
Cena    599zł  
Gwarancja 2lata
Pojemność płynu 100ml                  
Ocena : ♥♥♥♥

damianCzesze
ul.Wojciecha Cybulskiego 1
Wrocław1 komentarz: